Problem z nocnymi potami

Od kilku miesięcy mam problem z nocnymi potami. Na początku były delikatne, występowały tylko na karku i piersi, nie wymagały zmiany piżamy. W tej chwili problem mocno się nasilił, pocenie jest bardzo obfite, występuje na piersi, karku oraz udach. Poty pojawiają się w drugiej połowie nocy. Miałam wykonane badania: rtg klatki piersiowej, usg jamy brzusznej, usg ginekologiczne, które niczego nie wykazały, badanie krwi - nieznacznie podwyższone OB (16), nieco więcej monocytów(11%). Co to może być?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji warto skontrolować gospodarkę hormonalną. Proszę udać się na wizytę do specjalisty endokrynologa.