Norma poziomu trójglicerydów

Witam.mam wysoki alat 114, aspat 51, biliburina cal. 1,65 i trojglicerydy 152. czy to jest wyleczalne? pozdrawiam

Lek. Marta Gryszkiewicz

Wyniki badań bez danych klinicznych są bezużyteczne i nie da się ich prawidłowo zinterpretować. Proszę opisać jakiego pacjenta dotyczą te badania - ile ma lat, jakiej jest płci, na jakie choroby przewlekłe choruje, czy był szczepiony na WZW B, czy pije alkohol lub spożywa narkotyki, jakie przyjmuje leki na stałe, itd.
Najlepiej proszę udać się z wynikami badań do swojego lekarza rodzinnego, gdyż internet nie jest miejscem wyboru i ustalania metody leczenia.