Noszenie pierwszych okularów korekcyjnych u krótkowidza

Mam 25 lat, odebrałam kilka dni temu swoje pierwsze okulary o mocy -2,25. Jako, że jestem krótkowidzem, nie mam problem z czytaniem książek itd. Mam nosić je cały czas? Zdejmować je w domu? czy nosić tylko do telewizora? Dodam, że oczy, głowa nie boli mnie nawet jak miałam je 1 i 2go dnia cały dzień. Ale czy jest sens nosić je ciągle czy lepiej jak tak się robi? niż zakłada, zdejmuje, zakłada?

Magdalena StusiĹska

Jeśli jest się krótkowidzem okulary powinno się nosić cały czas.