Nowoczesne leczenie amblyopii

Witam!!! Kalifornijscy naukowcy dowiedli, że amblyopię można leczyć poprzez gry komputerowe, czy jest szansa, że w Polsce to też będzie praktykowane. Czy można na własną rękę ćwiczyć oko i jakie są metody

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać sie do lekarza okulisty. Po badaniu bedzie można określić odpowiednie postepowanie. Sadze ze jest możliwe takie leczenie w Polsce