Nudności, ból brzucha i zawroty głowy

witam. Mam 20 lat i 1.6 roczne dziecko. od jakiegoś tygodnia po obiedzie mam straszne nudności i boli mnie głowa po innych posiłkach w ciągu dnia nic mi nie jest. stresu i nerwów w moim życiu jest dużo. dodam że często boli mnie brzuch i mam zawroty głowy jak wstaje z pozycji siedzącej. miesiac temu przeprowadziłam sie z wsi do miasta. Bardzo proszę o jakąś podpowiedz co robić.

Witam! Opisane dolegliwości mogą być następstwem choroby wrzodowej żołądka, nasilającej się pod wpływem czynników stresowych. Myślę że w tej sytuacji warto udać się do lekarza rodzinnego, który pokieruje dokładną diagnostyką.