Nudności, osłabienie, zaparcia i ból pochwy podczas stosunku po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych

Witam brałam tabletki przez miesiac żle na mnie działaly więc odstawiłam miałam po nich bardzo skąpe krwawienie a w trakcie plamienia brazowe. od pewnego czasu może od 2,3 tyg mam nastepujące objawy nudnosci (bez wymiotów )czesto jest mi słabo, zaparcia, ból pochwy jak by była opuchnieta podczas stosunku ,oraz czasami boli mnie przedsionek pochwy ale już wczesniej tak mialam ginekolog nic nie zauwarzył ... Czy to jest wywołane odstawieniem,złym odrzywianiem,przyrostem wagi? Dziekuję

Witam serdecznie. Obiektywnie mówiąc nie można wykluczyć żadnej z ewentualności jakie Pani podała. Sugerowałabym w pierwszej kolejności udać się do swojego lekarza rodzinnego by wykonać podstawowe badania krwi.