Nudności, uczucie pustki w głowie i białe przebarwienia w gardle

Witam Mam 19 lat i na imie Patryk zglaszam sie tutaj poniewaz mam dziwne dolegliwosci takie jak: Nudnosci,Uczucie pustki w glowie;duza ilosci sliny,biale przebarwienia w gardle z tylu i tylnych bokach tuz za zebami chyba na migdalkach,mdlosci,oslabienie,powiekszone wezly chlone bolace,zatkane gardlo, 4.08.2016 i 5.08.2016 wyplucie brazowej sliny z niewielka iloscia krwi tylko z rana po przebudzeniu 06.08.2016 bez krwi i 07.06.2016 znowu krew z slina i tez rana po przebudzeniu

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję udac się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie mozna okreslic odpowiednie dalsze postępowanie.