Nudności, zawroty głowy i ogólne osłabienie a możliwość ciąży

Witam! Od 6 dni spóźnia mi się okres, jednak testy robione w poniedziałek i dziś wyszły negatywne. Od kilku dni mam nudności, zawroty głowy i ogólne osłabienie. Nudności na pewno nie są spowodowane stresem, bo ostatnio się nie stresuję. Poza tym, nie wiem jak to określić, bo nie jest to ból, "czuję jajniki", tak jakby uczucie ciągnięcia. Co mi może być?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy mogą być wynikiem zaburzeń hormonalnych, schorzeń narządu rodnego jak i wielu innych patologii. Sugeruję powtórzenie testu oraz konsultację ze specjalistą ginekologiem.