Opóźniony okres o 2 tygodnie przy niemożliwości ciąży

Witam! Mój problem polega na tym, że okres spóźnia mi się już prawie 2 tygodnie. Ciąża jest niemożliwa. Jednak w czerwcu okres także mi się spóźnił tyle, że 8 dni, a później dostałam znowu po dwóch tygodniach. I od tamtej pory czekam już prawie 40 dni. Co się dzieje?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane nieregularne miesiączki zdecydowanie wymagają konsultacji specjalisty ginekologa. Może być to bowiem wynik zaburzeń hormonalnych, schorzeń narządu rodnego i wielu innych patologii.