O czym mogą świadczyć bóle ud, bóle głowy z zawrotami oraz wysypka na brzuchu i dekolcie?

Witam, opiszę po kolei, ponieważ od 2 miesięcy biegam po lekarzach i nikt nie wie co mi dolega. Dodam, ze na początku marca bylam w Azji, spałam na terenach wiejskich poza resortem (Ubud, Bali. Pod koniec maja (pierwszy raz po kąpieli w bardzo zimnej wodzie basenowej) poczułam straszne bóle mięśni i stawów, po 3 dniach spuchły mi uda i bóle były tak silne, że nie byłam w stanie wstać z łóżka. Bolał mnie każdy mięsień i staw, nie mialam kompletnie siły mięśniowej, po kilku kolejnych dniach bóle zelżały, ale nastąpił bardzo silne, migrenowe bole glowy z okropnymi zawrotami i nieregularne gorączki, oraz wysypka na plecach w postaci krostek, a na brzuchu i dekolcie rumień, ogólnr osłabienie (cały czas spałam). Zrobiłam morgologię krwi z rozmazem, OB, ASO, CRP, czynnik RF, p/c przeciw jądrowe ANA i ANA-HEP-2, borelioze testem Western Blott, malarie, denge, amebioze, Alat, Aspat, TSH, FT4, eGFR (MDRD), potas, kreatynina, glokoza, badanie kału na nicienie i inne cuda, rentgen klatki piersiowej, usg nerek - nie wyszło kompletnie nic! Obecnie zwykle rano bołą mnie stawy barkowe (szczególnie lewej ręki), drętwieją mi tak jakby pięty, dzisiaj czuje ból w lewym udzie promieniujący od pachwiny w dół (tak jak y kość, albo mięsień juz nie wiem i ból pod kolanem. Dodatkowo o kilku dni drga mi dolna powieka prawego oka (tak jak przy braku magnezu). Dodam, że palę paczkę dziennie papierosów, mam 34 lata i po 14 latach odstawiłam Yasminelle. Czy ktoś z Państwa ma pomysł co może mi dolegać? Bóle głowy i gorączki ustały.

Możliwe , że przebyła Pani chorobę zakaźną, z zapaleniem mięśni i stawów, do interpretacji klinicznej.... Dobrze, że aktualne wyniki labor są w normie! Ważny stan Pacjentki; zależy od wywiadu, objawów, leczenia etc. Konieczna pełna konsultacja neurologiczna
Pozdrawiam i zapraszam