O czym mogą świadczyć mdłości i wstręt do jedzenia?

Dzień dobry. Mam pytanie co mi dolega? Od 2 tygodni mnie mdli i nie mogę patrzeć na jedzenie nawet na wodę. Głowa mnie boli i przestaje. Mało jem przez te gorączki. Ważę 45 kg przy 163 cm wzroście. W Zawsze mało ważyłam a najwięcej to 49. Raz tyje a raz chudne. Tak pani zdaniem ci mi dolega?

Jaki tryb życia, wywiad, używki. Jaki stan psychiczny, se, nastrój ? Jaka sytuacja życiowa, domowa i zawodowa??
do interpretacji klinicznej.... Ważny stan ogólny Pacjenta, wyniki badań; zależy od wywiadu, objawów, leczenia etc. Konieczna pełna konsultacja neurologiczna ; psychiatryczna. Zdrowy tryb życia!
Pozdrawiam i zapraszam