Co zrobić w przypadku uczucia ciężkości nóg oraz ich drętwienia?

Bardzo bolą mnie nogi , uczucie jakby były z ołowiu w szczególności mięśnie uda, łydek palce nóg.Występują drętwienia palców, czasami nie umiem ruszać palcami prawej nogi wówczas przechodzi prąd w dolnej części stopy blisko palców.Gdy chodzę ból narasta, npiety obustronnie uciekają do środka w obu nogachRtg koślawe ustawienie i wczesne zmiany zwyrodnieniowe w stawach śródstopno-paliczkowych1.W nieznacznym stopniu jest koślawe ustawienie śródstopno-paliczkowe 2i 3stopy lewej.Entezopatie na obrysie guza piętowego w miejscu przyczepu ścięgna Achillesa obustronnie

Zmiany zwyrodnieniowe wielostawowe ; ?? nadwaga, cukrzyca, inne schorzenia ? Jaki tryb życia, wywiad, używki. Jaki , sen, nastrój ? Jaka sytuacja życiowa, domowa i zawodowa??
do interpretacji klinicznej.... Ważny stan ogólny Pacjenta, wyniki badań; zależy od wywiadu, objawów, leczenia etc. Konieczna pełna konsultacja neurologiczna
Pozdrawiam i zapraszam