Co oznacza opis MR kręgosłupa 26-latki?

Witam. Miałam wykonany rezonans magnetyczny kręgosłupa ze względu na ból pleców i stały ból lewej nogi który jest codziennie i żadne zastrzyki i lekarstwa nie pomagają. Odebrałam wynik rezonansu i między innymi wyszło że mam 21mm płynu w zatoce Douglasa. Co to może oznaczać? Dodam że wizyte u neurologa mam w styczniu. Będę wdzięczna za odpowiedź. Pozdrawiam.

Płyn w zatoce Douglasa do omówienia z GINEKOLOGIEM ! Czy rezonans KREGOSŁUPA w normie ??

Jak inne wyniki krwi, moczu etc... . Konieczna pełna konsultacja ginekologiczna; wywiad ginekologiczny ?? Bóle brzucha??Jaka waga, inne schorzenia ... Czy nadal są bóle pleców i nogi ???

Ważne kto i dlaczego miał to badanie Ważne objawy kliniczne; Najważniejszy Pacjent,

Jak długoi wywiad, Jakie objawy Jakie wyniki badan krwi, moczu, USG etc...

Jakie ma inne choroby , jakie leki wywiad rodzinny ??? Jaki : wiek, stan ogólny, obciążenia chorobowe, wyniki badań ... Cała historia choroby, inne schorzenia towarzyszące ; Jakie przyjmuje leki i dlaczego ; Nawyki, używki Konieczna pełna konsultacja z badaniem neurologicznym Ważny też tryb pracy, tryb życia, nastrój i sen Warto wykluczyć zaburzenia lekowe, niepokój... stresy .

Czy nie było innych problemów , stresów Pozdrawiam i zapraszam