O czym mogą świadczyć napady lęku pomimo leczenia farmakologicznego?

Witam. Biorę lek asertin 50 mg raz. Dziennie od 13 dni na 8 dzien było super a później znowu lęki ( mam nerwice lękowe) czy ten lek się. Jeszcze rozkręci czy może. Zwiększyć dawkę? Już kiedyś brałam ten lek i było ok ale po 5 Msc. Odstawiam i leki wróciły dlatego biorę. Ponownie. Ile się czeka na działanie? Dziękuję za. Odpowiedź.

Dzień dobry,
Jeżeli leki nie działają, tak jak powinny, należy zwrócić się do lekarza - specjalisty psychiatry który może zmienić preparat na inny. Zdecydowanie nie powinna Pani odstawiać leków na własną rękę ani samodzielnie zmieniać dawki. Oprócz leczenia farmakologicznego warto zwrócić się o pomoc psychoterapeutyczną, które zapewnia trwały efekt leczenia.
Serdecznie pozdrawiam.

Witam, proszę skonsultować się z lekarzem który prowadzi leczenie, przepisał leki. Wszelkie zmiany w dawkowaniu, odstawianie leków powinno się odbywać pod kontrolą lekarza.
Pozdrawiam