O czym mogą świadczyć takie zmiany na paznokciach?

O czym mogą świadczyć takie zmiany na paznokciach? Mam je od dłuższego czasu na obu dłoniach. WP_20180128_13_29_36_Pro

Zalecam udać się do dermatologa. Prosze mu jednak pokazać swoje paznokcie aby mógł obejrzeć o jakich zmianach mamy mowę, wtedy będzie mógł wdrożyć leczenie. Niestety ja nie pomogę, ponieważ nie widzę tych zmian, a z opisu nic nie wynika.Zdjecia Pani też tych zmian nie zamieściła!!!