O czym mogły świadczyć moje halucynacje, kołatanie serca oraz uczucie odrealnienia?

Witam mam 30 lat, 3 miesiące temu w poniedziałek miałem halucynacje że zaraz umrę, pobiegłem do auta i tam dostałem ataku tzw kołatanie serca, po czym dostałem dziwnych leków że zaraz umrę mam zawał, dostanę padaczki itd. W nocy nie moglem.spac We wtorek pojechałem do lekarza że ma chyba mam zawał. Lekarze wypuścili mnie po 24 godzinach. Czułem się lepiej ale niepokuj pozostawał.dokladnje przez tydzień miałem.odczucie nie pokoju wszystko mnie draznilo, wydawało mi się że mam udar,zawał cały czas marzyłem.sobie tętno. Straciłem koncentracje pamiec krótkotrwałe. Od tamtego czasu 3 razy wydawało mi si że dostanę to samo co w samochodzie. Od około 3 tygodni narazie nie mam takich objawów jest dobrze ale zauważyłem że przestałem sobie radzić że stresem jestem nerwowy zazwyczaj rano. Stalem się taki obojętny, raz bym robił wszystko.mam masę pomysłów zaraz mam takiego doła, nie chce mi się gadac, coś robić. Od tamtego czasu jestem.jakis dziwny jak bym był w innych swiecie. Tak naprawdę to kilka objawów co napisalem

Witam Pana,
Opisane przez Pana objawy wskazują na zaburzenia lękowe.
Zaburzenia nerwicowe bardzo często przyczyniają się
do odczuwania różnych nieprzyjemnych objawów
somatycznych, również takich jak kołatanie serca, zawroty głowy,
bezsenność, uczucie duszności, obniżenie nastroju i wiele innych.
Stany derealizacji i depersonalizacji zwykle zdarzają się
w szczególnie obciążających sytuacjach lękowych.
Umysł, broniąc się przed poczuciem zagrożenia, powoduje
odcięcie od otaczającej rzeczywistości całkowicie
zniekształcając jej odbiór.
Żeby skutecznie wyleczyć zaburzenia nerwicowe
i ich konsekwencje, , trzeba poznać dokładnie naturę
Pana problemu, dotrzeć do jego źródeł i na tej podstawie
opracować właściwą metodę terapii.
Zachęcam Pana do podjęcia odpowiedniej psychoterapii.
Terapeuta pomoże Panu uporać się zarówno z objawami
jak i przyczynami zaburzeń lękowych oraz ich konsekwencjami
(derealizacja i depersonalizacja…),
dzięki czemu odzyska Pan spokój, równowagę wewnętrzną
i radość życia.

Gdyby chciał Pan porozmawiać ze mną o problemie,
to zapraszam do kontaktu.
Istnieje możliwość konsultacji online,
np. za pośrednictwem komunikatora Skype.
Pozdrawiam serdecznie

Hanna Markiewicz,
psycholog,
e-mail: konsultacje@psycholog24online.pl
tel. 505 075 298,
http://psycholog24online.pl