O czym może świadczyć biegunka w kolorze zielonym i wymioty?

Witam od 3 dni mam biegunkę. W 2 dniu też wymiotowalam samymi parowkami A od 2 dni mam biegunkę o kolorze zielonym leci że mnie jak woda. Węgiel nie pomaga ani smekta. Co ja mam zrobic

Lek. Wojciech Zygmunt

Polecam udać się na wizytę do lekarza rodzinnego. Prawdopodobnie jest to wynik jakiejś infekcji jelitowej. Wskazane jest zastosowanie antybiotykoterapii. Pozdrawiam i życzę zdrowia.