O czym może świadczyć ból brzucha po posiłku?

Mam pytanie Co mi może być gdy jak coś zjem boli mnie brzuch i jak popije wodą to już mniejbrzuch boli mnie od 6 dni a dokładnie pod żebrami lewa strona i środkowa ??ps.czasmi mnie przestaje boleć ale tylko max na 15 min.Prosze o odpowiedź bede bardzo wdzieczny

Lek. Michał Lenard

Pana objawy mogą być związane z niestrawnością. Sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego, który zleci podstawowe badania i w razie potrzeby zaleci Panu stosowanie leków zmniejszających kwaśność soku żołądkowego. Pozdrawiam!