O czym może świadczyć moje przebarwienie?

Dzień dobry. Może w końcu ktoś z was mi pomoże... Mianowicie na twarzy jakiś rok temu po lewej stronie nad brwią pojawiła mi się mała plamka brązowa myślałam że to zejdzie ale z czasem zaczęło się to powiększać i schodzić niżej pod skronie i i brązowy cień zaczyna się zmieniać w siwy odcień który zszedł nad powieke i okolice nosa. Będąc u lekarza rodzinnego przepisała mi maści i kazała obserwować niestety nie pomogło później dostałam skierowanie do dermatologa. Na wizycie Pani doktor zbadala mnie urządzeniem ala termometr i powiedziała że jest to bardzo głęboko pod skórą, że tyle mi może powiedzieć ona nie wie co to może być i bardzo jest jej z tego powodu przykro ale najlepiej jakbym poszła i usunęła te "przebarwienia laserowo". Następna Pani dermatolog powiedziala że może być to coś z naczynkami i może być to ciężki przypadek ale w tym momencie ona by się udała do kliniki choć w 100% nie daje mi gwarancji że mnie wylecza . Każdy mnie odsyła z kwitkiem a ja dalej nie wiem co to jest i co jest tego przyczyną.. Dodam ze jest to nie bolesne ani nie swedzi. Mogę wysłać zdjęcie tego obszaru. Bardzo proszę o pomoc..

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie taka potrzeba zleci wykonanie badań dodatkowych .Następnie będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie. Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia.

www.lenartowiczclinic.pl