O czym może świadczyć pociąganie penisa w dół podczas erekcji?

Witam serdecznie, Mam pewien nurtujący mnie problem. Otóż mój penis podczas pełnej erekcji ma kształt górnej połówki litery C (skręca po linii tworzącej ćwiartkę okręgu w dół). Moim zdaniem nie jest to skrzywienie, gdyż przytrzymując go pod żołędziem staje się prosty. Nie jest to wcale bolesne. Stosunkowo łatwo się prostuję przy użyciu dłoni. Wydaje mi się, że jego kształt wynika z faktu, iż w slipkach noszę go do dołu i podczas erekcji zwija się w kłębek tuż pod jądra. Tylko tak jest mi wygodnie go nosić. Mam 20 lat i nie miałem okazji go sprawdzić w praktyce, niemniej nie chciałbym z tego tytułu żadnych problemów. Nie mam kompleksów na jego punkcie, ale chciałbym tylko wiedzieć, czy nie sprawi mi on problemów we współżyciu w dowolnej pozycji i czy nie będę miał kłopotu z wprowadzeniem go do pochwy partnerki? Bardzo proszę o pomoc i serdecznie pozdrawiam.

Redakcja abcZdrowie

Witamy serdecznie,
Opisana sytuacja może mieć związek ze zbyt krótkim wędzidełkiem. Bez leczenia może mieć Pan w przyszłości problem z odbywaniem stosunków seksualnych, bądź odczuwać dyskomfort. Jednak nie da się stwierdzić skali problemu bez badania urologicznego. Powinien Pan udać się na wizytę do lekarza specjalisty urologa, który postawi odpowiednią diagnozę.