O czym może świadczyć silne swędzenie głowy?

od ponad roku strasznie swędzi mnie skora glowy, odwiedziłam kilku dermatologow. z apteki przetestowałam wszystkie dostępne szampony na łzs głowy, bez efektu, wykonałam badania harmonalne, na tarczyce oraz alergiczne wszystko w porządku, na skorze nie ma zadnych wypryskow po prostu swędzi, od dwóch miesięcy stosuje axotret 20 mg ponieważ lekarz podejrzewa łzs glowy i skoro leki przeciwgrzybiczne, sterydy i przeciwbakteryjne nie pomogly to to wg niego jest otatnia deska ratunku. niestety poki co nie czuje poprawy, co to może być, jakie badania wykonać by postawić trafna diagnozę i zastosować odpowiednie leczenie?

Jeżeli dermatolog nie potrafi pomóc, to może trzeba wykonać jeszcze trychologiczne badanie włosów. Jednocześnie przepraszamy za tak długi czas oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.