O czym może świadczyć zgrubienie nad pępkiem?

Witam. 2 mc temu przeszłam operację gdyż popękały mi jelita podczas zderzenia aut. Nosiłam pas 6 tyg. Wszystko było dobrze. Od 3 dni jednak tuż nad pępkiem wyczuwam spore zgrubienie. Taki guzek. Co to może być i Dlaczegoo wyszedł po takim czasie? Pozdrawiam

Lek. Michał Lenard

Może być to przepuklina w bliźnie pooperacyjnej. Sugeruję wizytę u chirurga, który Panią zbada, ewentualnie wykona USG i zdecyduje o właściwym postępowaniu. Pozdrawiam!