O czym świadczą moje fantazje seksualne?

Witam. Mam problem z fantazjami seksualnymi. Polega on na tym, iż fantazjuje o tym, że moja partnerka uprawia seks z innym mężczyzną, który jest lepiej obdarzony przez nature niż ja. Dodam, że mamy po 30 lat i od 8 lat jesteśmy w związku. Czasami przy szczerej rozmowie partnerka mówiła mi, że słabo czuje mojego penisa i że kiedyś uprawiała seks z większym od mojego i było jej cudownie. Czy ze mną jest coś nie tak? mój penis jest dość skromnych rozmiarów 13cm długości i 12cm obwodu, próbowaliśmy też różnych pozycji i nic. Czy fantazje które mam są spowodowane tym stanem rzeczy? Jak sobie z tym poradzić? Przeważnie faceci są zazdrośni o kobiety a tu ciągłe fantazje o tym, że moja partnerka uprawia seks z innym mężczyzną.

Witam Pana,
na podstawie badań można wnioskować, sprawdzając preferencje kobiet - dotyczące wielkości penisa, że istotny jest obwód, bardziej niż długość, w związku, z tym nie odbiega Pan od normy.
Aspekt seksualny jest dopełnieniem uczuć i potrzeb, bliskości, bezpieczeństwa, istotna jest relacja, człowiek.
Zachęcam do poczytania;
https://www.facetemjestem.pl/idealny-rozmiar-penisa-wedlug-kobiet/
http://www.newsweek.pl/wiedza/nauka/penis-idealny,artykuly,370040,1.html
Pozdrawiam serdecznie

Dobry Wieczór Panu,

W odpowiedzi na Pana pytanie..., zachęcałabym Pana do szczerej,
otwartej rozmowy, z Pana Partnerką, bo być może? są u Państwa pragnienia/potrzeby/fantazje (dotyczące nie koniecznie "wielkości"?)
oraz realizowanie tych potrzeb (są dostępne gadżety :)).

Do rozważenia ewentualna konsultacja seksuologiczna.

Serdeczności i radości życzę,

irena.mielnik.madej@gmail.com tel. 502 749 605