O czym świadczą napady paniki po odstawieniu marihuany?

Witam. Ciężko mi to pisać więc będę próbował zrobić to lakonicznie. Paliłem marihuanę rok, może więcej. Codziennie z bardzo małymi przerwami. Obecnie nie palę około 10 dni. Mam stany lękowe, napady paniki, czasem. Raz dziennie, może raz na 2-3 dni. Czy to są objawy odstawienia trawki? Czy to przejdzie? Pozdrawiam.

Podobne objawy mogą być jednymi z objawów odstawiennych, ale także mogą być wynikiem używania tego typu substancji. Zachęcam do zgłoszenia się do psychologa, konsultacji a w razie potrzeby także podjęcia psychoterapii.