O czym świadczą podane dolegliwości okulistyczne?

Witam od 4 miesięcy (od kac stwierdzono ze mam zapalenie zatok nie powiedziano mi jakich. Zatoki wyleczono, tak mi powiedział lekarz) gdy jest gorsza pogoda lub gdy robi sie ciemno tak o 19 widze poswiaty jasnych kolorów na ciemnym tle i tęczowe kola wokół źródeł światła bylam u okulisty mialam takie badania jak: dostałem jakieś krople co rozszerzają źrenice, dawalam głowę do takiego czegoś gdzie patrzalam sie na jakiś domek a na końcu okulista święcił mi latarka na dno oka, wszystko jest w porządku tylko wyszło w jednym badaniu ze mam ciśnienie w lewym oku. Na ogół mam tez wysokie ciśnienie (134/63) dodam ze spedzam dużo czasu przy telefonie (bardzo) i oczy mi sie szybko meczą i bola czasem. Czy ktoś mi powie co to może być? Skoro jaskra jest 'wykluczona'

Lek. Michał Lenard

Sugeruję skonsultowanie problemu z neurologiem, być może przyczyna nie ma natury okulistycznej, a neurologiczną. Pozdrawiam!