O czym świadczy ból klatki piersiowej przy wydechu i kichaniu?

Witam jestem mezczyzna mam 22lata od tygodnia odczuwam silny bol w klatce piersiowej powyzej mostka bol pojawil sie raczej nagle jeden dzien byla temperatura 37 i oslabienie lecz one przeszly a bol pozostal bol pojawia sie podczas wydechu , kichania , schylania ,podczas krzyzowania rak oraz podczas ucisku tego miejsca bralem juz tabletki przeciwbolowe lecz to nie pomaga prosze o porade pozdrawiam

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Pana dolegliwości mogą wynikać z różnych przyczyn. U młodych mężczyzn jedną z częstszych przyczyn bólu w klatce piersiowej jest odma samoistna. Tak czy inaczej powinien Pan zgłosić się do lekarza rodzinnego w celu dalszej diagnostyki.