O czym świadczy ból podbrzusza z prawej strony?

Dobry wieczór od jakiś 4 miesięcy mam ból podbrzusza z prawej strony. Czasem boli lecz częściej jest to zwykły ucisk. Wykonane miałem USG na którym nic nie znaleziono. Miesiąc po badaniu przy oddaniu stolca podcierajac się zauważyłem świeża krew na papierze. Stało się to tylko raz myślałem że to nic poważnego po czym po miesiącu znów w dzień zabolało mnie podbrzusze i znów miałem świeża krew na papierze bardzo bym prosił o pomoc co to może być.

Lek. Tomasz Budlewski

czy są stwierdzone żylaki odbytu? konieczna wizyta u lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i ew skierować do gastroenterologa i ew wykonać kolonoskopię.