O czym świadczy ból z prawej strony pod żebrami?

Witam. W sobotę(10.02) przyleciałem na Islandię. Wylatuje w pt. (17.02).11.02 zacząłem odczuwać ból z prawej strony pod źebrami. Ból rozsadzajacy.Wieczorem dostałem jakiegoś ataku. Dodatkowo pojawiły się drgawki i problemy z oddychaniem. Zwłaszcza przy probie wdechu.Nie mogłem nabrać powietrza. Czułem jakbym był wzdety.Na szczęście te objawy ustąpiły. Jednak dalej czuje ciągły ból i mam problemy z głębokimi wdechami.Przy których ból się nasila.

witam,

takie objawy wymagają bezpośredniego spotkania z pacjentem. Diagnoza może być bardzo rozbieżna; w tyn rejonie mamy do czynienia z wątrobą która może dawać zbliżone objawy bądź prawą kopułą przepony która jest głównym mięśniem wdechowym. taki stan może również wynikać z jelit bądź samego wyrostka robaczkowego.

Polecam udać się do specjalisty który to obejrzy osobiście. Jeśli to problem wątrobowy, jelitowy lub przeponowy to można poprawić pracę jelit terapią manualną i objawy powinny ustąpić.

pozdrawiam
Konrad Skrzat