O czym świadczy mój wynik TK klatki piersiowej?

Proszę o interpretację wyniku tk klatki piersiowej. Obraz płuc wskazuję prawidłową strukturę zmian ogniskowych nie stwierdza się. Kilka węzłów chlonnych przytchawiczych o max wym. 12x4 mm. Nadbudowy na krawędzich trzonow kręgowych górnego odcinka piersiowego. Podprzeponowo wokół początkującego odcinka pnia trzewngo widoczna masa miękkotkankowa o wym. 40x33 mm najprawdopodobniej pakiet węzłów.

Ogólnie nie opisano zmian niepokojących. Pakiet węzłów - do dalszej diagnostyki/uwzględniając klinikę pacjenta. Jednocześnie przepraszamy za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź.