O czym świadczy podwyższony poziom prolaktyny?

W grudniu 2017 zbadałam poziom prolaktyny i wynosił 14,3. Pod koniec marca zaczęłam stosować Limetic i odstawiłam 16.05. Dzisiaj zbadałam ponownie poziom prolaktyny i wyniósł 53,7. Czy może to być skutek Limeticu?

Lek. Michał Lenard

Ten lek nie powinien powodować wzrostu stężenie prolaktyny, przyczyna należy szukać gdzie indziej. Warto będzie skonsultować problem z ginekologiem. Pozdrawiam!