O czym świadczy przewlekła biegunka?

Witam,Jestem pod opieką lekarza,mam przewlekła biegunka. Schudłam 9kg. Kalprotektyna w normie.Gastro z wycinkami-refluks,przepuklina,przekrwienie w dwunastnicy,bez zmian w wycinkach.P-ciała pod kątem celiakii ujemne.W kolonoskopii makrosk.bez zmian. Wycinki:prawa okreznica-architektonika zachowana mierny,niespec.naciek zapalny,przekrwienie,obrzek w obrębie blaszki błony wl.Odbytnica:obrzęk,zachowana architektonika.Jelito kręte-bez zmian. Czy to coś może w koncu sugerować? Dać jakąś diagnozę?

Dzień dobry. Nie wiem jaki tryb życia Pani prowadzi, jeżeli jednak w ostatnim czasie jest Pani narażona na zwiększone bodźcie stresowe, czuje się przemęczona lub nastąpiły w Pani życiu znaczące zmiany (nawet jeśli na lepsze) to być może opisane objawy są wynikiem obciążeń psychologicznych. Proszę rozważyć konsultację ze specjalistą w tym zakresie. Pozdrawiam.