O czym świadczy silny ból brzucha i bóle w klatce piersiowej?

Dzień Dobry mam pytanie:) Od 5 dni występuje u mnie silny ból brzucha, przez kilka dni utrzymywała się gorączka. Internista dał skierowanie na gastroskopie, z tym ze najblizszy termin jest za tydzień. Takie bóle wystepowaly juz od kilku lat, usg i krew nigdy nic nie wykazały. Dzisiaj od rana do objawów doszła biegunka. Do tego dochodzą bóle w klatce piersiowej nie pozwalające oddychać oraz promieniowalo to do pleców. Mam 19 lat więc dolegliwości wyglądają dziwnie. Pozdrawiam

Proponuję pilnie zgłosić się na Oddział Ratunkowy - SOR w dużym szpitalu.
Wtedy można wykluczyć ewentualne groźne schorzenia i ukierunkować dalszą diagnostykę. Możliwa jest konsultacja chirurga i ginekologa w razie potrzeby.
Objawy mogą pochodzić ze strony układu pokarmowego, mogą to być też schorzenia ginekologiczne, a nawet wyrostek robaczkowy.