O czym świadczy świąd pochwy u 20-latki?

Witam. Kobieta 20 lat. Wczoraj wróciłam z wakacji nad morzem. Podczas pobytu w ostatnich 2 dniach pojawiło się u mnie swedzenie pochwy. Wczoraj zaobserwowałam białe grudki na pochwie. W nocy nie mogłam spać ponieważ non stop swedzialo.Dziś 3 razy podmywalam się żelem do higieny intymnej i swedzenie minimalnie ustalilo.W ośrodku była też mocno chlorowana woda w której się kapalam. Czytałam że może być to jakaś infekcja spowodowana kąpiela w morzu i przez zbyt mocno chlorowana wode.

Lek. Tomasz Budlewski

Opis wskazuje na infekcje proponuje udac się do lekarza ginekologa