O czym świadczy tkanka tłuszczowa nad piersiami?

Witam. Mam 22 lata, posiadam małe piersi w kształcie stożka. Troche tłuszczu odkłada mi się tuż nad piersiami jakby nie umiał znaleźć drogi do biustu. Wyglada to troche nienaturalnie, ponieważ jestem szczupła osoba a na pierwszy rzut oka widac większe zgromadzenie tłuszczu w górnej części klatki piersiowej. Jakie mogą być tego przyczyny? Zaburzenia hormonalne? Czy jeśli okaże się, że mam nieodpowiedni poziom jakiegoś hormonu, to poprzez przyjmowanie go wada się zniweluje?

Lek. Tomasz Budlewski

Na pewno warto jest oznaczyć poziom hormonów ale czy to jest przyczyna ciężko powiedzieć. Sadze ze wskazana jest konsultacja lekarza chirurga plastycznego