O czym świadczy wynik histopatologiczny przy naczynioruchowym nieżycie nosa?

Basia,Toruń Choruję na naczynioruchowy nieżyt nosa. 11.04 miałam wycinanego guza z prawej przegrody nosa. Wynik hist.: naczyniak. Od wyjścia ze szpitala zmagam się z przekrwionym i bolącym gardłem, zapaleniem nosa-stosuję maść Triderm. Od 4.05 przyjmowałam przez 7 dni Augmentin (zapalenie zatok), Fanipos, Pronasal. Po zakończeniu kuracji antybiotykowej problem wrócił-ból zatoki nad prawą brwią przy pochylaniu się, wydmuchiwaniu nosa, kaszlu - oraz ból pleców przy kaszlu. Co robić, jakie badania?

Zatoki nie dają bólów głowy, to nieprawda. a w dodatku te bóle pleców od zatok???Niech zajmie sięTobą Twój Anioł Stróż czyli lekarz pierwszego kontaktu.