Zapytaj lekarza

7 4 2 , 0 9 8

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

O czym świadczy zmęczenie przy niedoczynności tarczycy?

Witam. Od około dwóch lat mam zdiagnozowaną niedoczynność tarczycy oraz hashimoto i od tego czasu zażywam letrox 50. Od ostatniego miesiąca przyjmuję zwiększoną dawkę i czuję jakby objawy niedoczynności, które wcześniej występowały stały się o wiele bardziej dokuczliwe. Non stop jestem zmęczona i senna, twarz stała się opuchnięta, a skóra jeszcze bardziej szorstka i przybyło mi kg mimo, że jadłam jak zawsze. Czy to normalna reakcja na zwiększenie dawki leku?
KOBIETA, 19 LAT ponad rok temu

Problemy hormonalne kobiet

Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania

Proponuje oznaczyć poziom TSH i udac się do lekarza prowadzącego leczenie . Raczej tak nie powinno być

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy