o jest przyczyną powiększonych węzłów chłonnych za uchem?

Witam, mam 24 lata od jakiegoś czasu miałam powiększone węzły chłonne przy lewym uchu jednak od dwóch dni mam je bardzo wyczuwalne i bardzo bolace nie byłam chora w ostatnim czasie nagle mi się to pojawiło a przy tym straszne zmęczenie czy samo zniknie? Będę wdzięczna za odpowiedź,

Lek. Katarzyna Szymczak

Może zapalenie ucha? Wskazana kontrola u lekarza rodzinnego. W razie utrzymywania się objawów morfologia z rozmazem i crp.
Pozdrawiam