Czy powiększone węzły chłonne wskazują na raka?

Czy jeśli mam powiększone węzły chłonne (około 1 cm) liczne z oby dwóch stron szyi i dwa pod pacha,nie bolace juz od jakiegoś czasu i schudlam dwa kilo mimo ze jem dużo to jest duze prawdopodobieństwo ze mam raka? Miałam robiona morfologię,ob ,CRP i wszystko w porządku. Lekarz nie zlecił mi USG. Bardzo się boje,proszę o szczegółową odpowiedź.

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne usg, po nim będzie można coś więcej powiedzieć. proszę kierować się zaleceniami lekarza prowadzącego diagnostykę.