O kilka dni spóźnia mi się okres: czy mogę być w ciąży?

2 stycznia miałam okres normalnie - trwał on okolo 6 dni. Mój cykl trwa 28 czasami 29 dni. Od dnia, kiedy dostałam miesiączke, czyli 2 stycznia, obliczyłam sobie, kiedy mam dostać następną. Wypadło na 29 stycznia, a tego dnia nie dostalam okresu. Sądziłam, że normalnie mi się spóźni parę dni, ale jednak nie. Nie dostałam miesiączki do dzisiaj. Boli mnie podbrzusze czasami tak, jakbym miała okres. Piersi mnie też bolą. Teraz już mniej, ale bolą. Współżyłam z chłopakiem, nie zabezpieczyliśmy się, ale nie doszedł we mnie. Bardzo proszę o pomoc.

Witam serdecznie.
Jeżeli nawet nie doszło do wytrysku mogło dojść do kontaktu z preejakulatem. Zawiera on plemniki. Dlatego proponuję wykonanie testu ciążowego.
Innymi przyczynami barku miesiączki mogą być m.in. stres, duży wysiłek fizyczny, zaburzenia hormonalne, torbiele jajników.
Gdyby wynik testu ciążowego był ujemny konieczna będzie konsultacja ginekologiczna celem ustalenia przyczyny braku okresu.
Pozdrawiam