Obecne drobne zmiany włókniste w łączności z opłucnymi

W plucu Pr. w Segmencie1i2 Obecne Drobne Zmiany Wlokniste Wlacznosci Z oplucnymi Szczytów.Drobne Zmiany Wlókniste Równiez Zwlaszcza Z oplucna Szczytu Pluca Lew.W segmenicie1-2ObecneOpisywaneZageszcz.Oprzekr. ok.24x10mm.Obecnie Central.w Odrebie zmiany Obecny Pecherzyk Gazu.Zmian Ognisk.Nie Uwidoczniono.Nieuwid.Plynu W jamach oplucn.Nie Uwid.znamiennie powieksz.wezlow chlonnych.Wsród piersiu Najw.z widocznych Wezlow w okol.lukuAortyOk.9x5 mm.Aorta Jes tNie poszerzona.Ujete Nadnercza Bez Zmian Ognisk.Nie uwidoc Zmian Patolog.wOknie kostn

Lek. Tomasz Budlewski

A jakie objawy? jakieś choroby przewlekłe? grużlica? palenie papierosów? jakieś choroby tkanki łącznej? Proponuje udac się do lekarza zlecającego powyższe badania.