Obecne rozległe obszary martwicy

wynik po usunieciu guza mózgu- 1-2 Antycipal Meningioma WHO Grade II Oponiak atypowy z obecnoscia komponentu Clear cel.Guz nacieka mozgowa.Obecne rozlegle obszary martwicy.Wimentyna 3+ EMA3+ P-63 dodatnie w 80% kom.guza GFAP ujemne CDIO ujemne,RCCM ujemne,TTFI ujemne,pan.CK ujemne,CK7ujemne,Ki67(+)

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Oponiak atypowy jest guzem, który może posiadać cechy nowotworu złośliwego. W celu pełnej interpretacji wyniku badania proszę udać się na wizytę do lekarza prowadzącego.