Obecność białych krostek na dekolcie u 18-letniej osoby

Mam 18 lat.Od dwóch miesięcy mam problemy ze skórą. ( Poszlabym do dermatologa ale wizytę mam dopiero za pół roku) zaczęło się od tego że nad pachą zrobiła mi się tak jakby grupa krostów które nie są nawet czerwone tylko białe ale od czasu do czasu swędzą, od tego czasu systematycznie robi ich się coraz więcej na dekoldzie, nodze (jak na razie na jednej) i ręce obok nadgarstka. Smarowalam to maścią natluszczającą - nic, lekarka przepisała mi Pimafucort i też nic. Proszę o jakiekolwiek rady.

Renata GrzechociĹska

Witam.
Trudno postawić przybliżoną diagnozę bez obejrzenia zmian. Należy w miarę możliwości szybko udać się do dermatologa.
Pozdrawiam