Obecność guzka pod skórą uda

Witam. Mam 18 lat i conajmniej od 12 r.ż. odczuwam silne bóle kości kończyn. Bóle występują ok. raz na tydzień, zawsze zaczynają się bez wyraznego powodu (nawet podczas odpoczynku i w nocy), dosyć łagodnie (np. od bólu nagarstka bądz piszczela), następnie promieniują na całą rękę bądz nogę. Ból jest wtedy bardzo silny, do tego stopnia, że nie mogę niekiedy chodzić. Dziś odkryłam jakby zgrubienie (guzek) pod skórą lewego uda, nie boli, jest niewidoczny lecz wyczuwalny (ok. 3cm). Co to może być?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji konieczna jest wizyta u specjalisty ortopedy. Po ustaleniu przyczyny nieprawidłowości zostanie wdrożone odpowiednie leczenie.