Obecność guzka w obrębie żylaka pod kolanem

Dzień dobry, mam żylaka pod kolanem z tyłu. Zapalenie żył powierzchownych zdarza mi się rzadko, w tym momencie żyła nie boli. Żylak jest dość widoczny, i ma miejscowo zgrubienia. Ostatnio dotykając żylaka, wyczułam pod skórą mały, wielkości groszka, guzek. Nie odznacza się on na skórze, tak więc jest wyczuwalny tylko przy mocniejszym dotykaniu skóry. Co to może być? Czy może być to groźna zmiana? Będę wdzięczna za odpowiedź/

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, zapewne jest to cześć ze zmian żylakowatych lecz zalecam kontrole u lekarza chirurgii naczyniowej celem kontroli. Pozdrawiam