Obecność nieprawidłowych komórek nabłonkowych nabłonka płaskiego w wyniku cytologii

WITAM MAM ZAPYTANIE ODEBRAŁAM CYTOLOGIE I WYNIKU JEST NAPISANE ZE STWIERDZONO OBECNOŚĆ NIEPRAWIDŁOWYCH KOMÓREK NABŁONKOWYCH NABŁONKA PŁASKIEGO ASC-US CO TO OZNACZA CZY TO ZMIANY RAKOWE

Lek. Tomasz Budlewski

Oznacza to że konieczne jest rozszerzenie diagnostyki i wykonanie oznaczenie DNA HPV. Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa, po badaniu lekarz określi najbardziej odpowiednie postępowanie.