Obecność ropnia okolicy pochwy

Witam dziś byłam z wizytą u dr ginekologii otóż w okolicy pochwy zrobił się bardzo bolesny (ja go nazywam ropień ) bardzo boli przy najmniejszych ruchach piecze swędzi i boli. Dostałam antybiotyk globalnie i mam robic parówki z kory dębu. Z tego strachu przed wyciskaniem tego nie spytałam lekarza czy to minie bez wyciągnięcia?

Piotr Pilarski

Jeśli jest to rzeczywiście ropień to musi sie opróżnić jednak moze to byc zapalenie gruczołu ktore nie wymaga nacicania.

Pozdrawiam.