Obezwładniające działanie leku i bezsenność

Od listopada 2013 bralam Mozarin 15 rano, Mirtor 30 wieczorem oraz pernazyne 75 wieczorem. Leki i bezsenność ustapily. W lipcu lekarz zalecil zejście stopniowe z pernazyny - udalo sie oraz z dnia na dzień odrzucenie Mozarinu i przejscie na sam Mirtor + 1/2 Afobsmu. Od 9 dni nie śpię, lek jest obezwladniajacy. Co robić? Lekarz zalecil Valdoxan i jest na urlopie. Nie śpię, nie jem, wariuje ze strach.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Zdecydowanie proszę skonsultować się ze specjalistą psychiatrą. Jeśli lekarz prowadzący jest na urlopie, może Pani skonsultować się z innym specjalistą lub lekarzem POZ.