Obfita biegunka u 2-letniego dziecka

Witam. 2 letnia córka miała 5 dni biegunkę bardzo obfitą, po wizycie u innego lekarza i zmianie leków biegunka uspokoiła się, jest tylko 2-3 razy dziennie ale wygląda jak zielone glony.. czy to jest normalne, czy będzie koniczna wizyta w szpitalu żeby to wyleczyć? Jak żywić dziecko? Dodam że nie jest odwodnione, pije dużo wody, delikatnej herbaty i elektrolity.

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne badanie lekarskie aby móc cos więcej powiedzieć. proszę koniecznie udać się do lekarza pediatry