Obfite krwawienie po poronieniu
Witam, poroniłam w 6 tygodniu ciąży, krwawienie było obfitsze niz zwykle,bardziej bolesne, trwao 4 dni, widoczne były spore skrzepy krwi i drobne tkanki. Czy to normalny objaw? Podczas następnej wizyty usg lekarz powinien sprawdzić, czy płód juz się oczyśćił?

KOBIETA, 26 LAT ponad rok temu
Piotr Pilarski
79 poziom zaufania
Jest to normalne po poronieniu.
Pozdrawiam.