Obfite krwawienie podczas stosunku i brak miesiączki

witam mam pytanie spóźnia mi się okres około 10 dni przy stosunku jest mocne krwawienie i robiłam test ciążowy 9 dni temu albo 8 i wyszedł negatywnie, co może być przyczyną krwawienia podkreślam dość obfitego podczas stosunku?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie. Proszę udać się do ginekologa. Po badaniu będzie można określić przyczynę Pani dolegliwości.